KATSUDO.CZ

 

je mladou firmou působící na českém trhu. Předmětem činnosti firmy je prodej zboží z oblasti sportu, a to speciálně prodej sportovního vybavení, oblečení a obuvi pro vzpírání, crossfit, úpolové sporty a fitness.

 

Spektrum produktů je široké a lze ho rozdělit dle jednotlivých sportů. Níže jsou uvedeny příklady produktů pro jednotlivé sporty.

  • Vzpírání, crossfit – dresy, obuv, doplňky.
  • Box, MMA – rukavice, bandáže, chrániče a přilby, oblečení, obuv, doplňky.
  • Karate, Judo, aikido, jiu jitsu, kendo – kimona, hakamy, chrániče, oblečení, obuv, doplňky.
  • Zápas – dresy, obuv, zápasnické panáky, chrániče, doplňky.
  • Fitness – tréninkové nářadí a náčiní (např. kettlebelly, činky, kotouče, závaží, posilovací vesty, medicinbaly apod.).


Firma navazuje na činnost slovenského partnera KATSUDO s.r.o., která vznikla již v roce 1990 a která je na Slovensku ve svém oboru firmou s nejbohatší tradicí, rozmanitou nabídkou, širokým sortimentem a vysokou kvalitou nabízených produktů a servisu. Zaměření činnosti tohoto partnera je nejen distribuce zboží pro bojové umění a upolové sporty, ale i vlastní výroba (značka KATSUDO), a to i na objednávku dle specifických požadavků zákazníka. Jde o výhradního slovenského distributora potřeb pro karate, judo, box, taekwondo a zápasení značky ADIDAS, která patří v dané sféře k absolutní světové špiččce v kvalitě a nabízejícímu sortimentu.

 

Cílem KATSUDO.CZ je vybudovat si obdobnou pozici v České republice, jakou si dokázal vybudovat partner na Slovensku. Věříme, že díky kvalitnímu zboží a servisu v nás najdete seriózního partnera. Pro dlouhodobé klienty jsme schopni vytvořit věrnostní programy s benefitními podmínkami na míru.


Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

 

Mgr. Jozef Dzurenda

 

Provozovatel webu, Jozef Dzurenda, se sídlem Závodského 1923/4, 636 00 Brno, IČ: 04867416, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím